Najlepšie webové prehliadače Roku, ktoré je možné nainštalovať a používať na vašich zariadeniach v roku 2020

Rate this post

WRITTEN BY: supportmymoto.com STAFF

Najlepšie webové prehliadače Roku: Roku je prehrávač médií, ktorý funguje skvele so širokou škálou streamovacích služieb. Jednou z najbežnejších požiadaviek používateľov Roku je, ako s ním prehliadať internet. V tomto článku vám ukážeme, ktoré boli niektoré z najlepších prehliadačov pre Roku.

Najlepšie webové prehliadače Roku

Má Roku internetový prehliadač?

Ak chcete používať svoje streamovacie zariadenie ako webový prehliadač, Roku sticks a set-top boxy rozhodne nie sú práve najlepšie možnosti.

Napriek tomu, že existujú už niekoľko rokov (a napriek tomu, že niekoľko hlavných konkurentov spoločnosti Roku ponúka internetové prehliadače na vlastných streamovacích zariadeniach), v obchode Roku Channel Retailer sú iba dva prehliadače. Žiadny z nich nevyvinul samotný Roku.

Jeden z najobľúbenejších prehliadačov pre Roku bol Internet Browser X. Tento prehliadač mal zjednodušené používateľské rozhranie a mohol vám poskytnúť iba tie najzákladnejšie funkcie.

Aplikácia dokázala vykresľovať jednoduché webové stránky, ale nezvládla multimédiá ani nič zložité. Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, prehliadač mal podporu pre záložky.

Internet Browser X ponúkal veľmi obmedzené funkcie, ale aspoň vám mohol umožniť základné prehliadanie.

Webový prehliadač POPRISM je ďalším prehliadačom pre Roku, ale na rozdiel od predchádzajúceho záznamu v našom zozname tento ponúka ešte menej funkcií.

Tento prehliadač nemal podporu pre žiadne webové štandardy a väčšina webových stránok by vykresľovala iba textual content, čo spôsobilo, že prehliadač bol úplne nepoužiteľný.

V porovnaní s modernými prehliadačmi alebo dokonca starými webovými prehliadačmi tento v sekcii funkcií vážne chýbal a nedosiahol kvôli tomu žiadnu popularitu.

Roku nebolo určené na prehliadanie webu a tieto prehliadače kvôli obmedzeniam Roku prinášali iba najzákladnejšie funkcie.

Pretože tieto aplikácie neponúkali používateľom veľa funkcií, nie je divu, že boli odstránené zo stránky Roku. To znamená, že ak ste používateľom hry Roku, pravdepodobne sa v blízkej dobe neuvidíte natívna podpora pre webové prehliadače.

See also  Who is Pityocamptes in Greek mythology?

Internet Video Caster

Ďalej v našom zozname najlepších webových prehliadačov pre Roku prichádza Internet Video Caster. S pomocou Internet Video Caster môžete prezerať webové stránky, sledovať televíziu, relácie, živé prenosy a ďalšie. Je to platená služba, ktorá vás bude stáť približne 4.99 $ za predplatné/ mesačne, ale stojí to za to. Internet Video Caster ponúka bezproblémovú podporu pre Roku TV čo môže zlepšiť zážitok z prehliadania.

4. Prehliadač médií pre Roku

Prehliadač médií podporuje spoločnosť Roku a umožní vám surfovať po internete bez akýchkoľvek prekážok, dokonca aj po obsahovo náročných webových stránkach. Jedinou nevýhodou tohto webového prehliadača je, že na tejto platforme nebudete môcť načítať ani prehrávať videá.

5. Xfinity

Od webových stránok po videá až po hudbu, Xfinity môže slúžiť ako slušný webový prehliadač pre Roku. Dodáva sa s moderným rozhraním a ponúka vám tiež platformu, kde môžete pod jednou strechou skúmať najrozmanitejšiu hudbu.

Prečítajte si tiež: Výhody a nevýhody internetu.

Na zrkadlenie obrazovky použite Roku

Na zrkadlenie obrazovky použite Roku

Ako sme teraz zistili, je možné nainštalovať webový prehliadač Roku, ale dostupné riešenia zďaleka nie sú ideálne.

Najlepším prístupom je preto použiť zrkadlenie obrazovky a prenášať prehliadač priamo z telefónu alebo počítača priamo do zariadenia Roku.

Ako preniesť webový prehliadač na Roku z Home windows

Okrem internetových prehliadačov Roku dostupných v obchode s kanálmi je jedinou ďalšou možnosťou prenesenie prehliadača z telefónu alebo počítača do zariadenia Roku pomocou zrkadlenia obrazovky.

Pri prenášaní webového prehliadača Home windows na Roku postupujte podľa nižšie uvedených podrobných pokynov:

 1. Prejdite na položku a skontrolujte, či je na vašom zariadení Roku spustená verzia operačného systému najmenej 7.7 Nastavenia> Systém> O mne. Ak nie, prejdite na Nastavenia> Systém> Aktualizácia systému> Skontrolovať a nechajte proces dokončiť.
 2. V systéme Home windows otvorte súbor centrum podujatí kliknutím na príslušný odkaz v pravom dolnom rohu obrazovky.
 3. kliknite na Pripojiť dlaždica. Ak ho nevidíte hneď, možno budete musieť kliknúť na Rozšíriť.
 4. Umožnite systému Home windows vyhľadať vaše zariadenie Roku. Proces môže trvať až 30 sekúnd.
 5. Kliknite na názov zariadenia Roku v zozname zariadení. Pripojenie sa potom uskutoční automaticky.
 6. Otvorte požadovaný webový prehliadač a začnite surfovať.
See also  What colors represent 70th birthday?

Ak chcete prenos zakázať, vyberte Zastaviť video na televíznej obrazovke alebo stlačte Odpojiť vo Home windows.

Ako preniesť webový prehliadač na Roku z Androidu

Ako preniesť webový prehliadač na Roku z Androidu

Ak dávate prednosť prehliadaniu internetu na zariadení Roku z telefónu alebo tabletu Android, postupujte podľa týchto pokynov:

 1. Otvorte svoj Android nastavenie app.
 2. Ísť do Pripojené zariadenia> Spárovať nové zariadenia.
 3. Počkajte, kým Android nájde vašu streamovaciu páčku alebo set-top field Roku.
 4. Klepnite na názov svojho Roku a počkajte, kým sa pripojenie inicializuje.
 5. Otvorte webový prehliadač, ktorý chcete vo svojom zariadení Roku používať.

(Poznámka: Nie všetky zariadenia Android podporujú Miracast. Ďalšie informácie nájdete v literatúre výrobcu.)

o autorovi

Victoria Akpan TMLT

Victoria Akpan má bakalársky titul v odbore komunikačné umenie na College of Uyo, Uyo, Nigeria. Je nezávislou tvorkyňou a tvorcom obsahu blogu.

NOTE : Please do not copy - https://supportmymoto.com

Leave a Reply